Únor 2016

Coming Out?

27. února 2016 v 19:23 | Matt |  Co mě napadlo
Začínám mít strach…Ani nevím z čeho, ale myslím si že oprávněně. Vždyť Coming Out začíná být docela přijatelnou věcí. Myslím, že v rodině tuší že jsem GAY, ale bojím se co se spolužáků a učitelů týče. Ve škole o mě každý ví že se bavím víc s holkama než s klukama, ale zatím ve škole nikdo nedal žádné náznaky že by mi nějakým způsobem chtěl říct že to ví. Největší problém je ale v tom že mě sexuálně přitahují dva spolužáci.
Takže když se například převlíkáme před tělákem nebo tak z toho úplně šílím. Z Coming Outu mám strach ale zároveň vím že to přinese jakési osvobození a úlevu. Zajímalo by mě jestli někdo z vás má zkušenosti s Coming Outem a jak jste to řešily protože já si vůbec nevím rady. Mimo to jako by moje pubertální výkyvy nálad nestačily tak ještě k tomu tohle.Já prostě nemůžu mít lehký život že jo. Zajímalo by mě, jestli má někdo z vás nějaké zkušenosti s Coming Outem , a nebo jak by jste to řešily vy ? Jelikož já vůbec nevím :D Nejtěžší na tomhle všem je, že ikdyž žijeme v tolerantní a chápavé společnosti tak v česku jsou lidé a obvzlášť té starší generace, kteří nechápu že člověk je už prostě takový a hned to odsuzují. Je těžké přiznat ostatním lidem že jsem gay, protože se bojím odmítnutí, ačkoli už sem se svěřil jedné kámošce a to mi hodně pomohlo, tak mi je o to jak na to budou reagovat především kluci jelikož holky už vědí že jsem gay.

Něco k zamyšlení

12. února 2016 v 19:56 | Matt |  Co mě napadlo
Takže,chci začít tím že se tu nebudu omlouvat že dlouho nevyšel žádnej článek.Prostě sem neměl co psát.Spousta blogerů se omlouvá jakože dlouho nic nepsaly že neměly čas a dalších milion dúvodů.Já nepsal z mé opravdu velké lenosti.Ale teď už ke článku.Jelikož mám prázdniny tak mám spoustu volného času.A čím jiným ho zaplnit než koukáním na filmy.Takže jsem se rozhodl shlédnout celou filmovou sérii Twilight.Pří sledování téhle sériejsem si první 2 díly říkal Jak je t všechno strašně naivní a nesplitelný.Myslm tu lásku tam.Jak Edward tak bezvýhradně miloval Belu a navíc byl upír.Toje jako když by jste se neustále líbaly s čokoládou taky si určitě kousnete.Po prvních 2 dílech který Byly strašně zvláštní,ale zvláštním způsobem.(Co sem teď napsal vůbec nedává smysl :D)Jsem si řekl že to dokoukám jelikož absolutně nesnáším když u něčeho přestanu v půlce.(To je možná jeden z dúvodů proč se do ničeho nikdy nepouštím).Při dalších dílech se mi to už začalo celkem líbit.A to hned z několika dúvodů.Náš milostný trojúhelník se tu víc rozebýral a strašná chudinka Bela si musela vybírat mezi sexy svalnatým vlkem a sexy tajemným upírem.No josrašný dilema :D.Taky se mi tady líbilo že Bela už tu nebyla tak naivní ale už tu byla víc jak se říká od rány.A při poslední části rozbřesku jak je na konci ten mega fight, asi nejlepší zakončení filmu už to potřebovalo nějakou akci.Ale abych se už dostal k věci.Po zkouknutí posledního dílu jsem nad tím začal přemýšlet.Není možný aby člověk zažil takovou lásku.To že tu byly nadpřirozené bytosti tu nehraje moc velkou roli.I kdyby Edward nebyl upír tak by cítil k bele to samé.A tak mě napadla myšlenka že celej Twilight je vlastně neskutečná fikce která se zaboha nedá splnit.Lechce mě to přivedlo do deprese jelikož bych taky chtěl abych mohl a aby mě takhle někdo miloval.Co si myslíte vy ? Zajímalo by mě jak to vidíte protože se bojím jestli nejsem uplně pošahanej :D