Šikana nebo co ?

25. března 2016 v 18:37 | Matt |  Ze života
Minulý týden naše škola byla na horách, a jako dozor tam jel náš třídní učitel. Ve škole se bavím hlavně s holkama jsme taková skupina já a 3 holky. S klukama z naší třídy se nedá bavit protože to jsou buď nadržený prasata, který myslí na hovadiny a pc hry nebo šprti se kterýma se ani nedorozumím, jak jsou chytrý takže moc na výběr není. Z naší skupiny jely 2 holky. A já s kámoškou jsme zůstaly sami. Hned co se vrátily tak jsme začaly kecat jaký to bylo na horách. A řekli mi věc kterou jsem prvně vůbec nechápal. Prý mě náš třídní učitel na horách pomlouval. Na tom by nebylo nic extra divnýho, ale to co o mě říkal… Že prý se chovám jak teplej a že jsem hlavně s holkama a měl bych se víc bavit s klukama. A že je to strašně divné. Docela dost mě to vzalo, co si učitel dovoluje na horách mezi ostatníma učitelama a žákama rozebírat jestli jsem teplej. Byl jsem totálně nasranej. Hlavně si teď ve škole ze mě totálně dělaj prdel a každej naznačuje, jakože nenápadně přitom je to totálně očividný že o tom ví. Jak by jste na to reagovaly vy ? Strašně mě zajímá reakce jiných lidí protože vůbec nevím jak se k tomu mám postavit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Janie Janie | 25. března 2016 v 18:55 | Reagovat

Kdybych byla v tvé kůži, podívala bych se tomu učiteli s úsměvem do ksichtu a řekla "Co byste dělal, kdybych teplá byla"

2 Magicmax Magicmax | Web | 25. března 2016 v 18:58 | Reagovat

Nechápu lidi co si myslí že gayové jsou něco špatnýho. Nechápu lidi co slovo buzík používají jako úrážku. Je to jako u dětska co ani neví nic o vztazích a sexu a když se nějakýmu klukovi líbí holka tak se ho ptá jestli jí miluje. Neinformovanost, blbost nebo prostě naprostá trapná kravina!
Máme na škole jednoho "teplouše" prej není (já há znám a je to jen zástělka) co se baví jen s holkama a je to opravdu pořádná drbna! Takže mu to rád oprávím, no co? Hele u mně ve třídě to je stejný jako u tebe - možná horší. Kluci mají tablety a paří, a potom tam jsou jen kluci co dělají kraviny. Holky máme jen tři. Jedna je nejhezčí na škole a dokonce jedničřka tak se s ní ostýchám bavit a ty druhé - jedna hrozná holka a druhá naštěstí jen občas trucho mimo. Tak o každé přestávce jdu na chodbu a bavím se s mladšíma dětskama. O tobě si říkají učitelé že seš jen teplej ale o mně že jsem úchyl. To nedorovnáš.

3 Karamelka Karamelka | Web | 26. března 2016 v 13:59 | Reagovat

to jako fakt? :O nechápu, jak takový člověk může učit, měl by jít příkladem dětem!

být gay, to není nic špatného, a že on to nevidí, tak je, s prominutím, vůl... má vám jít příkladem, tak by se podle toho měl chovat, ale tohle chování? :/ je to smutné :(

a po pravdě nevím, co bych dělala... možná to ignorovala a těšila se, až ze školy vypadnu :) s tím nic nenaděláš no, prostě to asi zkus neřešit a netrap se :))

4 petra-s-world petra-s-world | Web | 1. května 2016 v 11:33 | Reagovat

Tak tohle.. Jak to říct slušně.
Ten učitel je zřejmě úplný idiot.
Nechápu, jak někdo takovýhle může učit. Neměl by to náhodou učitel pochopit? Že na světe ne všichni jsou hetero?
Hlavně.. Co je mu vůbec do toho?
Každý člověk je nějaký, a jen jeho věc, jakou cestou se vydá. A jaký bude.
Normálně bych mu to dala sežrat a někomu o tom naschvál řekla.. Aby se to řešilo a on si to pěkně sežral.
Nic si z toho hlavně nedělej.
Ten kdo proti tobě něco má, je jen idiot co nemá prostě co na práci.
A i ten, co celkově proti gayům něco má.
Zřejmě nemá něco v hlavě v pořádku.
Hoď se do klidu. A buď sám sebou!^.^

5 Neko M.H. Neko M.H. | Web | 25. září 2016 v 10:02 | Reagovat

Je to od něj dost hloupé popravdě. Ovšem co bych udělala na tvém místě? Měla bych tři možnosti:
a) ignorovat debily, neřešit je
b) říct o tom někomu kdo ti může pomoci (rodina, ředitel, jiný učitel, kdokoli)
c) buď se vážně, nebo jen na oko přiznat, že je to pravda. Když to uděláš a budeš na sebe hrdý nechají toto. Všechny to přestane bavit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama