Červenec 2016

5 míst, která bych chtěl navštívit

24. července 2016 v 20:47 | Matt |  Co mě napadlo
Ahoj. Po dlouhé době vás vítám u dalšího článku. Jelikož jsou prázdniny a to znamená že je doba cestování, tak mě napadlo udělat článek o 5 místech, která bych jednou rád navštívil. Strašně doufám, že se alespoň do většiny z těhle míst podívám.
Schválně mi napiště kam by ste se chtěly někdy podívat vy ? :) A je tu někdo kdo má podobná místa jako já ?

1.New York
Jedním z míst, která bych chtěl navštívit je New York. Strašně moc bych chtěl zažít tu atmosféru mrakodrapů. Chtěl bych se podívat na místa jako je Central Park, Manhattan,Empire state building a mnohá další. Můj sen je se aspoň jednou do Ameriky podívat a zjistit jestli je tak úžasná jak jí ukazují ve filmech.

2.Halštatské jezero
Ačkoliv to není daleko, protože toto jezero leží v rakousku, i tak je pro mě docela těžké se tam dostat. Opravdu moc se mi líbí ty hory co tam jsou, vytváří to kontrast jaký snad nikde na světě není. Je to strašně krásné a okouzlující místo. Myslím že je vhodně třeba na svatby nebo nějaké další významné příležitosti. Vypadá toprostě strašně božsky!

3.Londýn
Dalším místem na mém seznamu je Londýn. Opět je tu něco zvláštního a to že se zde kombinuje středověká architektura s moderními mrakodrapy. A taky když se řekne londýn tak si hned vybavím Harryho Pottera. Chtěl bych se sem zajet podívat a prozkoumat krásy tohodle super města. Hlavně mi přijd že už zde každý byl a já zase nic :D

4.Hawaii
Já vím... Nejsem zrovna moc skromnej co se týká dovolené :D Ale uznejte, kdo by nechtěl by se nechtěl opalovat na Hawaiiské pláži pod palmami, před sebou na obzoru moře, sopky a oranžové slunce. Jednou ze zvláštností tu je že jak je to daleko od pevniny tak je zde velice zvláštní kultura a zvyky. Ale i tak je to jedno z nejkrásnějších míst na světě.

5.Sydney
A posledním místem na mém seznamu je Sydney. Celkově si mi Austrálie líbí a Sydney asi nejvíc. Sice je pravda že Sydney je jedno z nejdražších měst na světě ale Díky tak super podnebí tam musí být krásně. Hlavně tam jsou prý lidé milí lidé takže bych si to rád ověřil. Miluju velkoměsta kde se mrakodrapy tyčí do oblak a odraz ve skleněných stěnách odráží slunce. Škoda že v u nás v Česku nemáme žádné mrakodrapové město.

5 nejzajímavějších účtů které sleduji na instagramu

4. července 2016 v 21:16 | Matt |  Co mě napadlo
Ještě pře půl rokem jsem si myslel že všechny sociální sítě až na facebook jsou uplně zbytečné. Ovšem během posledního půl roku jsem přišel na to že instagram není až tak špatný. Pomalu otevírám dveře i snapchatu ale na ten jistě přijde čas později. Za tu dobu co mám Instagram jsem narazil na pár účtů které jsou něčím zajímavé nebo mají opravdu úžasné fotografie. Proto jsem se rozhodl sestavit žebříček 5 mě nejzajímavějších Instagramových účtů.