5 nejzajímavějších účtů které sleduji na instagramu

4. července 2016 v 21:16 | Matt |  Co mě napadlo
Ještě pře půl rokem jsem si myslel že všechny sociální sítě až na facebook jsou uplně zbytečné. Ovšem během posledního půl roku jsem přišel na to že instagram není až tak špatný. Pomalu otevírám dveře i snapchatu ale na ten jistě přijde čas později. Za tu dobu co mám Instagram jsem narazil na pár účtů které jsou něčím zajímavé nebo mají opravdu úžasné fotografie. Proto jsem se rozhodl sestavit žebříček 5 mě nejzajímavějších Instagramových účtů.


5.Veronica Biasiol
Česká youtuberka,blogerka a modelka. Strašně krásná dívka :) Líbí se mi že ukazuje jak je krásná a nestydí se pochválit.

4.Roth Wellden
Český youtuber který má přes 200 tisíc odběratelů a který má zvláštní tématiku videí. Strašně se mi na jeho instagramu líbí jeho fotky! Miluju tenhle deep ponurý styl. Myslím si že by se rozhodně mohl živit jako fotograf nebo designer.

3.Rainy Mood
Tohle je poněkud zvláštní Účet protože se jedná o účet aplikace Rainy Mood je to vlastně aplikace kde slyšíte zvuk bouřky a deště. Naprosto tuhle aplikaci miluju, obzvlášť když čtu. Tenhle účet se mi líbí protože tam přidávají fotky většinou okna za kterým prší a těhle fotek se já nikdy nemůžu nabažit.

2.Lottaaaaan
Tohle je účet Japonské fotografky. Její fotografie jsou naprosto krásné a propracované. Líbí se mi jak dokáže z blízka zachytit něco tak krásného jako je např. vážka. Dalším plusem je že její fotografie jsou hodně veselé a barevné takže pokud se chcete rozveselit nad pěknými fotografiemi tak tady je možnost.

1.Conner Dennis
Americký youtuber amyslím že i model ale to si nejsem jistý. Má naprosto perfektní účet. Střídá svoje fotky na kterých mu to samozřejmě sluší s fotkami např. Čerené oblohy nebo něčeho podobného což se mi opravdu líbí a proto ho mám na 1. místě.
Napište mi do komentářů nějaký zajímavý účet který na Instagramu sledujete :) Popřípadě co by jste v tomto žebříčku zmněnily :) ( jo a pro ty co by mě náhodou chtěli začít sledovat na instgramu tady je odkaz :D https://www.instagram.com/_matthew_dwight/ )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama