Září 2016

Recenze na film Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

30. září 2016 v 20:13 | Matt |  Recenze
Ahoj. Dnes jsem byl s kamarádkou v kině na filmu Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. Takže jsem se rozhodl, že vám na něj napíšu recenzi. Začal bych asi tím, že jsem asi před 2 lety četl knihu, což je u mě docela zázrak, když něco přečtu. Ale teď už k filmu. Nevím, jestli je to běžné, ale film podle mě byl podle knihy tak z 50 procent. Přišlo mi to zvláštní hned ze začátku, kdy film začíná jinde než kniha. Samozřejmě chápu, že se nemůže vše odehrávat úplně jako v knize.

Jinak film byl opravdu dobrý. Nebudu říkat úžasný a to z jednoho důvodu. U knihy jsem se občas bál, nebo ne úplně bál, ale vyvolávalo to ve mně určitý pocit strachu a napětí. Zatímco film byl hodně přizpůsobený spíše dětem. Což mi na jednu stranu vadilo, ale na druhou to mělo i výhody. Ve filmu byly občas opravdu dojemné části. !SPOILER! Nejvíc se mi líbilo jak tam slečna Peregrinová brečela při objímání s tím mrtvým klukem :3. !KONEC SPOILERU! Místy se mi film opravdu jevil smutně, ale zároveň tam bylo něco, co vás povzbudilo.

Celkový verdikt je. Rozhodně se běžte na film podívat, protože se rozhodn
ě nebudete nudit. Určitě bude bavit každou věkovou kategorii a každý si v něm najde to, co chce a co se mu líbí.

Co se to děje s naším Youtube ?

25. září 2016 v 6:00 | Matt |  Co mě napadlo
Předem se chci omluvit za mé pravopisné chyby, Ty 2 měsíce prázdnin na mě mají stále efekt :D
Co se to s naším youtubem sakra děje ? To se z místa ,kde dřív byla zábava a dobrá komunita se teď stalo bojiště? Je to vážně strašný, protože se tu jedná o ovlivňování dětí. U většiny youtuberů je totiž hlavní skupina fanoušků ve věku kolem 13 a výše. Youtubeři asi nedomysleli kam až se to celé dostane. Např. youtuberka Petralovelyhair skončila s youtube, protože jí tu všichni nadávali a vyhrožovali. Ano taky (možná) udělala pár věcí které se nemuseli stát a dalo by se tak zabránit několika aférám. Nebo další věc, co Datel a Ikaro ? Tady už to zavání zraněním, i když nevím jak to tam přesně bylo. Nejvíc mě na tom zaráží, že i když nikoho z těchto youtuberů nesleduju nějak intenzivně, tak se i přes to ke mě tyhle věci dostali. A to ani nemluvím o nahých fotkách. To že se fotky rozeslaly, za to si můžou youtuberky sami, (pokud jsou tedy pravé). Je to jen a jen jejich chyba, kdyby je nikdy neposlali tak by se nikdy nerozšířily. Další bombou na náš youtube jsou reakční kanály. Tyto kanály jsou jako by vám někdo nasypal sůl do rány. Neříkám že všechny, ale říct svůj názor de i klidně a to bez použití sprostých slov, ale zase je pravda že pak by to nemělo views, takže by to bylo k ničemu. Přece jenom, dnešní youtube je hlavně o penězích ne ? Málem bych zapomněl na věc s Bubbleology. Je jasné že když to youtubeři propagují, tak rozhodně nejsou tak blbý, aby si mysleli že je to něco zdravého. Přece jenom, borůvkový čaj s liči kuličkami nebude přírodní. Ale je to tu zase, je to jejich věc. Každému muselo být jasné že to není zdravé, je to fastfood, jen se zde prodává pití. Chybí mi ta zlatá éra youtube kdy nejslavnější byl Minecrafák a video co mělo 10 000 zhlédnutí bylo u nás na špičce. Zajímalo by mě kam se youtube bude vyvíjet dál, protože jestli se bude vyvíjet způsobem znič a přežij, tak je to oprabdu dost zlé.