Co se to děje s naším Youtube ?

25. září 2016 v 6:00 | Matt |  Co mě napadlo
Předem se chci omluvit za mé pravopisné chyby, Ty 2 měsíce prázdnin na mě mají stále efekt :D
Co se to s naším youtubem sakra děje ? To se z místa ,kde dřív byla zábava a dobrá komunita se teď stalo bojiště? Je to vážně strašný, protože se tu jedná o ovlivňování dětí. U většiny youtuberů je totiž hlavní skupina fanoušků ve věku kolem 13 a výše. Youtubeři asi nedomysleli kam až se to celé dostane. Např. youtuberka Petralovelyhair skončila s youtube, protože jí tu všichni nadávali a vyhrožovali. Ano taky (možná) udělala pár věcí které se nemuseli stát a dalo by se tak zabránit několika aférám. Nebo další věc, co Datel a Ikaro ? Tady už to zavání zraněním, i když nevím jak to tam přesně bylo. Nejvíc mě na tom zaráží, že i když nikoho z těchto youtuberů nesleduju nějak intenzivně, tak se i přes to ke mě tyhle věci dostali. A to ani nemluvím o nahých fotkách. To že se fotky rozeslaly, za to si můžou youtuberky sami, (pokud jsou tedy pravé). Je to jen a jen jejich chyba, kdyby je nikdy neposlali tak by se nikdy nerozšířily. Další bombou na náš youtube jsou reakční kanály. Tyto kanály jsou jako by vám někdo nasypal sůl do rány. Neříkám že všechny, ale říct svůj názor de i klidně a to bez použití sprostých slov, ale zase je pravda že pak by to nemělo views, takže by to bylo k ničemu. Přece jenom, dnešní youtube je hlavně o penězích ne ? Málem bych zapomněl na věc s Bubbleology. Je jasné že když to youtubeři propagují, tak rozhodně nejsou tak blbý, aby si mysleli že je to něco zdravého. Přece jenom, borůvkový čaj s liči kuličkami nebude přírodní. Ale je to tu zase, je to jejich věc. Každému muselo být jasné že to není zdravé, je to fastfood, jen se zde prodává pití. Chybí mi ta zlatá éra youtube kdy nejslavnější byl Minecrafák a video co mělo 10 000 zhlédnutí bylo u nás na špičce. Zajímalo by mě kam se youtube bude vyvíjet dál, protože jestli se bude vyvíjet způsobem znič a přežij, tak je to oprabdu dost zlé.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Catherine Ribbon Catherine Ribbon | E-mail | Web | 25. září 2016 v 10:55 | Reagovat

Jak jsem psala na fb - k tématu se radši vyjadřovat nebudu, protože se mi tu nechce psát 3 hodiny sloh. Myslím si, že se tohle téma dá zpracovat rozsáhleji a lépe. Navíc je ve článku spousta chyb.
Doufám, že to vezmeš s klidem jako upřímný názor, nemám v plánu tě schazovat nebo tak, ale tyhle věci mi prostě na článku vadily a myslím si, že nejsem jediná. :) Tak zlepšuj, zlepšuj a hlavně piš správně česky. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama